
Світлодіодна підлогова лампа Sigma Piano Kule Balls білі чорні 50365
13 133 ₴
- В наявності
- Код: 167017424
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Sigma Do Salonu Piano Kule Balls Білі Чорні 50365. Торшери - це ключовий елемент, що впливає на атмосферу в кожному інтер'єрі. Модель. Sigma Piano Kule Balls. , доступна в елегантних кольорах. білому. і. чорному. , може бути ідеальним рішенням для тих, хто прагне поєднати функціональність з естетикою. Завдяки своєму. сучасному дизайну. і універсальності, ця лампа чудово впишеться в різноманітні аранжування, додаючи простору унікального характеру. Тип і матеріал лампи. Торшер. Sigma. - це відмінний приклад поєднання. сучасного стилю. з функціональністю...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 166cm мм |
| Глибина | 28cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Марка | Sigma |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Салон |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | LED |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 28cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 133 ₴



