
Підвісна стельова лампа Italux Evans Pnd-94981V-3B-Gd (Pnd94981V3Bgd)
12 091 ₴
- В наявності
- Код: 185042244
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
🎁 🎁 🎁 🎁 🎁. При замовленні мінімум 3 різних ламп ви отримаєте безкоштовні LED-лампочки! 💡💡💡. Замовляйте лампи і обов'язково напишіть у примітках до покупки "лампочки безкоштовно". На цій основі куратор замовлення додасть до вашої посилки безкоштовні лампочки. За замовчуванням ми надсилаємо лампочки з теплою білою колірною температурою (3000K). Якщо ви хочете отримати лампочки з нейтральною білою колірною температурою (4000K), обов'язково напишіть про це в примітках до покупки. Відсутність інформації в примітках означає втрату можливості вибору кольору світла лампочки. За кожну лампу ви отримаєте одну лампочку. У подарунок додаємо тільки лампочки з патроном...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50cm мм |
| Глибина | 17cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 17 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Матеріал | Кераміка |
| Мoдель | Evans |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 17cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 091 ₴

