
Підвісна дизайнерська лампа Azzardo Amber Milano 3 метал хром мідний Az3078 (Az3078)
12 969 ₴
- В наявності
- Код: 87486167
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Amber Milano 3 Стиль Дизайнерський Метал Хром Скло Мідний. Люстри є ключовим елементом в оформленні інтер'єрів, вони є не лише джерелом світла, але й важливим декоративним елементом. Різноманітність стилів і застосувань робить їх незамінними в кожному приміщенні. Однією з цікавих моделей у цій категорії є підвісна лампа. Azzardo Amber Milano 3 Стиль Дизайнерський Метал Хром Скло Мідний. Параметри світла і ефективність. Ця підвісна лампа оснащена трьома джерелами світла, що дозволяє рівномірно освітити все приміщення. Кожне з них...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 см |
| Ширина | 600 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 16см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 16 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 969 ₴



