Доставка зі складу 5-10 днів.
8090-55 Ceiling Light Icicle. Люстри відіграють ключову роль у кожному інтер'єрі, формуючи атмосферу та функціональність приміщень. Серед доступних моделей увагу привертає 8090-55 Ceiling Light Icicle, яка поєднує елегантність з сучасним стилем. Це унікальне освітлення чудово підійде для вітальні, їдальні чи спальні, надаючи їм розкішний характер. Ключові характеристики продукту. Лампа 8090-55 Ceiling Light Icicle вирізняється наступними характеристиками: Стиль: glamour, Матеріал: сталь, Потужність: 4 x 40 W, Кількість джерел світла: 4, Тип цоколя: G9, Колір:...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35cm мм |
| Глибина | 30cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 30cm мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 969 ₴


