
Підвісна стельова лампа Sigma Vesuvio сіра/чорна M 1XE27 (41052)
14 534 ₴
- В наявності
- Код: 179227159
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Vesuvio сірий/чорний M 1xE27. Інформація про продукт. Відкрийте елегантність і сучасність з лампою Vesuvio, яка чудово впишеться в будь-який інтер'єр. Її мінімалістичний дизайн у поєднанні зі сірими та чорними відтінками створює унікальний акцент, який привертає увагу. Завдяки регульованій висоті, Vesuvio пропонує не лише стиль, але й функціональність, адаптуючись до ваших потреб освітлення. Параметри продукту. Матеріал корпусу: композит мінелан, лакована сталь. Колір корпусу: сірий/чорний. Матеріал абажура: композит мінелан. Колір абажура: сірий/чорний. Висота абажура: 41...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140cm мм |
| Глибина | 70cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 70 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 70cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 534 ₴


