Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Lampa Wisząca Haiti (11163). Лампа підвісна Haiti. від. Nowodvorski. це чудове поєднання елегантності та сучасності, яке ідеально впишеться в різноманітні інтер'єри. Освітлення відіграє ключову роль у створенні атмосфери в приміщеннях, а ця модель безсумнівно надасть особливий характер кожному інтер'єру. Завдяки застосуванню енергоощадних рішень, лампа не тільки виглядає стильно, але й дозволяє заощаджувати енергію. Енергоощадність. це один з найважливіших переваг лампи Haiti. Живлення лампою. E27. з максимальною потужністю. 25W. ,...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160cm мм |
| Глибина | 43cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 43 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 25W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Haiti |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 43cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 906 ₴








