
Підвісна стельова лампа Italux Santos Pnd-95331-6-Bk (Pnd953316Bk)
14 865 ₴
- В наявності
- Код: 183739303
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Люстра Italux SANTOS 6xG9 40W Чорний Мат Скло Метал Овальна. Пропонуємо вам елегантну люстру Italux SANTOS, яка своєю формою та якістю виконання додасть інтер'єру унікального характеру. Виконана з міцних матеріалів, таких як сплав металів та скло, люстра поєднує в собі сучасність з класикою. Люстра має аж 6 точок світла, пропонуючи можливість монтажу лампочок з максимальною потужністю 40W кожна з різьбленням G9. Незважаючи на відсутність лампочок у комплекті, її стандартні розетки дозволяють на будь-який вибір джерела світла, що дає можливість налаштувати освітлення під індивідуальні потреби...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80cm мм |
| Глибина | 55cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 55 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Стекло |
| Мoдель | Santos |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 55cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 865 ₴

