Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Turda 8958 1000105227. Люстра. Nowodvorski Turda 8958 1000105227. це не лише джерело світла, але й ключовий декоративний елемент, який може повністю змінити характер певного інтер'єру. Вибір відповідної лампи впливає на атмосферу приміщення, створюючи затишний або сучасний клімат, який сприятиме відпочинку чи роботі. Модель ця поєднує функціональність з естетикою, ідеально вписуючись у різноманітні аранжування. Особливості та параметри. Модель. Nowodvorski Turda 8958 1000105227. вражає не лише своїм виглядом, але й параметрами. Лампа підтримує аж. сім...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 15cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 78 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 25W |
| Марка | Nowodvorski |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | TURDA |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 78cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 356 ₴




