Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Lighting Havana L Лампа підвісна Od (11397). Стельова лампа. це не тільки джерело світла, але й важливий декоративний елемент, який може надати характеру всьому приміщенню. Вибір правильної стельової лампи впливає на атмосферу інтер'єру та його функціональність. Серед широкого асортименту доступних рішень, модель. Nowodvorski Lighting Havana L. вирізняється. неповторним стилем. і універсальністю застосування. Ідеально вписується в різноманітні оформлення, особливо в. вітальні. та. спальні. , вносячи до них трохи елегантності та сучасності. Запрошуємо до...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160cm мм |
| Глибина | 80cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 25W |
| Марка | Nowodvorski |
| Матеріал | Сталь, Масив дерева |
| Мoдель | HAVANA L 11397 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Бохо |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 80cm мм |
| Енергетичний клас | C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 464 ₴



