
Підвісна стельова лампа/люстра MONETTE 60см золота розкішна
15 895 ₴
- В наявності
- Код: 158253524
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Люстра MONETTE 60 см золота / розкішна. Сучасна, розкішна конструкція, яка привертає увагу і стимулює креативність. Це чудовий спосіб для авангардного освітлення вітальні або їдальні. Конструкцію лампи виконано зі сталі в блискучому золотому відтінку. Збірка абажурів своїм виглядом нагадує жменю, з'єднаних між собою монет. Колекція Monete вирізняється унікальним дизайном, який стане відмінним завершенням в оформленні інтер'єру. Світло: 12 x G4 макс. 3W (немає в комплекті). Прилад: вис. 205 см / шир. 60 см / гл. 60 см. Абажур: вис. 25 см / діам. 60 см. Кріплення: вис. 2,5 см /...
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 205 см |
| Ширина | 60 см |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Moosee |
| Глибина | 44 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Кількість джерел світла | 12 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 3W |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Коридор/листниця, Готельна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | G4 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 895 ₴






