
Стельовий плафон Shilo Downlight Koga 1153 GU10 білий 1153Gu10Bi
13 299 ₴
- В наявності
- Код: 74476538
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Shilo Downlight Koga 1153 Gu10 Білий. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм відповідного клімату та функціональності. Однією з видатних моделей у цій категорії є Shilo Downlight Koga 1153 Gu10 Білий, який поєднує сучасний дизайн з високою ефективністю освітлення, ідеально вписуючись у різноманітні інтер'єри. Ефективність освітлення. Люстра Shilo Downlight Koga 1153 Gu10 Білий була оснащена двома джерелами світла, що забезпечує рівномірне освітлення приміщення. Завдяки використанню ламп потужністю до 15W кожна,...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип цоколя | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Shilo |
| Висота | 8cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 15W |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 40cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 299 ₴


