
Підвісна стельова лампа Sigma Avola Кульки 9 чорні/білі (40789)
13 821 ₴
- В наявності
- Код: 179227212
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
AVOLA підвіс кулі 9 чорні/білі. Підвісна лампа AVOLA кулі - це відмінний вибір для тих, хто цінує елегантність і сучасний дизайн у своєму інтер'єрі. Завдяки поєднанню чорних і білих скляних абажурів, лампа не тільки освітить простір, але й додасть йому унікального характеру. Виготовлена з лакованої сталі, вона не тільки ефектна, але й міцна, що забезпечує тривале використання. Лампа AVOLA пропонує можливість використання джерел світла LED типу G9 з максимальною потужністю 12W, що дозволяє заощаджувати енергію при збереженні високої якості освітлення...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 24cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 24 |
| Кількість джерел світла | 9 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 12W |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 33cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 821 ₴


