
Настінно-стельовий світильник Nowodvorski Mono 2x150 8xGU10 білий/латунь 7694
13 338 ₴
- В наявності
- Код: 118088681
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
NOWODVORSKI - СТІННО-СТЕЛЕВИЙ СВІТИЛЬНИК MONO 2X150 8XGU10 - БІЛИЙ/МІДЬ - 7694. Світильники - це ключовий елемент оформлення інтер'єру, який впливає на функціональність та атмосферу приміщень. NOWODVORSKI - СТІННО-СТЕЛЕВИЙ СВІТИЛЬНИК MONO 2X150 8XGU10. поєднує в собі елегантність і сучасність, пропонуючи унікальний стиль та комфорт використання. Завдяки відповідному добору характеристик, таких як. колір світла. ,. можливість затемнення. чи. енергетичний клас. , можна створити простір, в якому повсякденне життя стає приємнішим. Види світильників. На ринку доступні...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12,5cm мм |
| Довжина: | 300cm мм |
| Додаткова інформація | Можливість димування |
| Клас захисту | I |
| Марка | Nowodvorski |
| Мoдель | Mono |
| Потужність | 10 W |
| Тип | Настінно-устільові |
| Колір світла | Теплий білий |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 300cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 338 ₴


