
Настільна лампа Step Into Design Queen-F E27 золота ML-8046-F gold (ML8046FGOLD)
14 623 ₴
- В наявності
- Код: 128828135
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Step Into Design лampa stołowa Queen-F E27 złota ML-8046-F gold (ML8046FGOLD). Лампа столова. Queen-F. від. Step Into Design. це унікальний додаток, який чудово впишеться в різноманітні інтер'єри. Її елегантний, золотий колір і сучасний стиль роблять її не лише джерелом світла, але й ефектною декорацією, що надає кожному приміщенню неповторний характер. Тип лампи. Це модель. столикова, ідеальна для використання в різних просторах, таких як письмовий стіл, нічний столик чи полиця в вітальні. Універсальність лампи. Queen-F. робить її чудовою...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Висота | 10cm мм |
| Глибина | 10cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 15 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 15cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 623 ₴


