
Підвісний світильник Italux Stelia 6xE14 чорний-білий PND-43660-6 PND436606
13 719 ₴
- В наявності
- Код: 121397570
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
ITALUX - СТЕЛІЯ 6XE14 - ЧОРНИЙ/БІЛИЙ - PND-43660-6 PND436606. Стельовий світильник. Стелія. від відомого виробника. Italux. це відмінне поєднання. сучасного дизайну, високої якості виконання та функціональності. Завдяки своїй елегантній формі та використаним матеріалам, цей світильник вносить до інтер'єрів не лише стиль, але й приємну атмосферу. Ідеально підійде для різних просторів, таких як кухня, вітальня чи спальня. Енергоефективність. Однією з найважливіших переваг світильника. Стелія. є його. енергетична ефективність. З класом енергетичної ефективності. A. ,...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 74cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 14 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 5W |
| Марка | Italux |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Stelia |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 86cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 719 ₴


