Доставка зі складу 5-10 днів.
Настільна лампа 1 плафон ASTER абажур ARGON 3357. Елегантна та стильна, одноплафонна настільна лампа Aster Argon 3357. Незважаючи на просту форму, є дуже елегантним декоративним елементом з сучасним дизайном на дерев'яній основі - тринозі чорного кольору з чорним абажуром, який надає їй шарму. Ідеально підходить як декоративний елемент для спальні, вітальні, кабінету, чудово освітить вибрані місця та доповнить будь-який стильний інтер'єр. Параметри. Код виробника: 3357-ARG. Колір: Чорний, Хром. Матеріал: Дерево, Сталь, Тканина. Приміщення: Кухня, Їдальня, Вітальня, Спальня, Коридор. Стиль:...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 60cm мм |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Марка | Argon |
| Мoдель | Aster |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний, Індустріальний |
| Тип | Триногий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 441 ₴


