Доставка зі складу 5-10 днів.
Макс. потужність: 25W тільки LED. Клас захисту: IP20. Напруга: ~220-230V. Джерело світла: E27. Джерело світла: Змінне. Основний матеріал: Раттан. Додатковий матеріал: Лакована сталь. Основний колір: Природне дерево. Кількість світлових точок: 1. Метод монтажу: Прямий монтаж. Додатковий колір: Білий. Ширина: 79 см. Висота: макс 160 см. Довжина:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160cm мм |
| Глибина | 79cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 160 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 25W |
| Матеріал | Rattan |
| Мoдель | Rattan |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Boho |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 79cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 342 ₴











