Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна GALA SILVER 54W LED. GALA SILVER 54W LED - це виразна та сучасна стельова лампа з подвійним обручем, яка привертає увагу і надає інтер'єру характеру. Два світлові кільця різного діаметра підвішені на тонких сталевих тросах, створюючи ефект тривимірності. Завдяки потужності 54W та інтегрованому модулю LED, лампа пропонує інтенсивне, а також приємно розсіяне світло – ідеально підходить для великих житлових та комерційних приміщень. Блискуча структура внутрішньої частини абажурів додає елегантності та тонкого блиску. КУТ СВІТЛА: - CRI [RA]: ≥80. ВИСОТА...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Матеріал | Сталь, Метал, пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 732 ₴







