
Підвісний світильник Italux Canello 10xG9 чорний хром димчастий Pnd40600710Abcr
13 426 ₴
- В наявності
- Код: 145535422
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Italux Lampa Wisząca Canello 10Xg9 Czarny Chromdymiony Pnd40600710Abcr. Italux Lampa Wisząca Canello. це унікальний елемент освітлення, який поєднує в собі сучасний дизайн та функціональність. Ця стельова лампа не тільки освітить ваше приміщення, але й надасть йому характеру та затишку. Завдяки своїй універсальності, ідеально впишеться в різноманітні інтер'єри, від мінімалістичних до класичних. Обираючи цю модель, ви отримуєте не лише естетику, але й енергоефективність. Енергоощадність та клас енергоефективності. В епоху зростаючої екологічної свідомості,...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 35cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 33 |
| Кількість джерел світла | 10 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 5W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | CANELLO |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 33cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 426 ₴




