Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Mist VII Plafon 8944. відрізняється мінімалістичним дизайном і класичною формою. Кругла, біла оправа зі сталі та паперу підносить значення поняття лампи з абажуром на зовсім новий рівень. Це модель, елегантна краса якої підійде для багатьох інтер'єрів. Вона буде доречною в традиційній їдальні, затишній спальні в стилі hygge та сучасній вітальні. Його стримане чарівність підкорить твоє серце і вразить всіх гостей. Специфікація: Ступінь захисту IP20 Напруга живлення 230 V Матеріал Лакована сталь Матеріал абажура PVC, папір Висота 15...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15cm мм |
| Глибина | 15cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 78 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 25W |
| Марка | Nowodvorski |
| Матеріал | Сталь, пластик |
| Мoдель | Mist VII |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Столова, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 78cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 987 ₴



