Доставка зі складу 5-10 днів.
Milagro Nix (518). Люстри є ключовим елементом освітлення інтер'єрів, впливаючи на атмосферу та функціональність приміщень. Вибір відповідної люстри може значно покращити комфорт використання простору, а також підкреслити його стиль. Однією з унікальних моделей у категорії підвісних ламп є Milagro Nix (518), яка вражає сучасним дизайном та високою якістю виконання. Світлова ефективність. Підвісна лампа Milagro Nix (518) оснащена енергоефективними модулями LED потужністю 50W, що відповідає 250W традиційної лампочки. Завдяки цьому лампа випромінює світловий потік о...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 50W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 859 ₴


