
Потолочна лінійна лампа Maxlight Rx Led 50W 3000K подовжена чорна (C0262)
13 771 ₴
- В наявності
- Код: 179229683
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стельова лампа для вітальні RX C0262 Maxlight LED 50W 3000K подовжена чорна в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також розслабить після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Rx виготовлена з практичних і...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10см мм |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 13 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 50W, 60W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Світильники |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 3,8см мм |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 771 ₴


