Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Orbit 40446-18Bk. Стельове освітлення відіграє ключову роль в оформленні інтер'єрів, не лише забезпечуючи необхідну кількість світла, але й впливаючи на атмосферу та стиль приміщення. Серед різноманітних моделей стельових ламп Azzardo Orbit 40446-18Bk вирізняється своєю сучасною стилістикою та функціональністю, ідеально вписуючись у тренди як класичні, так і мінімалістичні. Потужність та ефективність освітлення. Підвісна лампа Azzardo Orbit була спроектована з думкою про ефективне освітлення простору завдяки своїй вражаючій потужності. Модель ця підтримує 18 джерел світла...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90cm мм |
| Глибина | 130cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 130 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | Інші |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 79cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 358 ₴











