Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Izza 4 Smoky + Led Az2938. Люстри є одним з найважливіших елементів освітлення в наших домах. Правильно підібрана люстра не тільки забезпечує необхідне світло, але й є стильним доповненням до інтер'єру. У цій категорії ми знайдемо як класичні, так і сучасні моделі, які чудово поєднуються з різноманітними оформленнями. Одним з таких унікальних продуктів є Azzardo Izza 4 Smoky + Led Az2938, який поєднує в собі функціональність і елегантність. Потужність і ефективність освітлення. Люстра Izza - це відмінний вибір для людей...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 13cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 13 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Традиційний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 107cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 545 ₴



