Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Lighting Nowodvorski Satellite M Лампа підвісна (11231). Стельові світильники відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, впливаючи на атмосферу та функціональність приміщень. Вибір відповідної лампи може повністю змінити характер простору, надаючи йому елегантності та затишку. Підвісна лампа Satellite M від відомого бренду Nowodvorski Lighting є відмінним прикладом того, як стильний дизайн може додати класу сучасним інтер'єрам. Її сучасна форма сірого кольору робить її ідеальною для різних оформлень, як мінімалістичних, так і більш декоративних...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 58 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 25W |
| Матеріал | Сталь, пластик |
| Мoдель | SATELLITE silk grey M 11231 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 58cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 018 ₴



