
Підвісний світильник Aldex Zwis 6-Pł Bot Black 5904798652388 (1047K)
14 358 ₴
- В наявності
- Код: 95663196
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Aldex Zwis 6-Pł Bot Black 5904798652388 (1047K). Aldex Zwis 6-Pł Bot Black. це сучасна підвісна лампа, яка поєднує. елегантність. з. ефективністю. і. економією енергії. Стельові лампи відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, впливаючи не лише на естетику, але й на атмосферу та функціональність приміщень. Вибір відповідної лампи може значно покращити комфорт і стиль простору. Розгляньмо ближче цю модель і її найважливіші характеристики. Енергоефективність і клас енергоефективності. Aldex Zwis 6-Pł Bot Black. вирізняється високою. енергоефективністю. ,...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aldex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Глибина | 34cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 100 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 35W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Bot |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 160cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 358 ₴

