
Підвісний світильник Zuma Line Cindy золотий Mx4115-6B-Egn-Ii (Mx41156Begnii)
15 214 ₴
- В наявності
- Код: 183739181
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Zuma Line Лампа стельова Гламур Кришталева CINDY 6xG9 3.5W Золотий. Введіть елегантність і розкіш у своєму інтер'єрі з. стельовою лампою гламурною кришталевою. з серії. CINDY. від. Zuma Line. Ця унікальна лампа, домінуючими кольорами якої є. мідний. і. золотий. , збагачена тонкими прозорими акцентами, що надає їй незвичайного шарму. Виконана з високоякісного. металу. , є витвором мистецтва, яке чудово поєднується з сучасними та класичними інтер'єрами. Модель. MX4115-6B-EGN-II. пропонує. 6 світлових точок. з патронами типу. G9. , що забезпечує оптимальне...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 21W, 3,5W |
| Матеріал | Пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 58cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 214 ₴









