Доставка зі складу 5-10 днів.
Step Into Design Astrifero (St904710). Люстра. Step Into Design Astrifero (St904710). це відмінне поєднання. сучасного дизайну. і. функціональності. Це надзвичайно важливий елемент кожного інтер'єру, який не тільки виконує освітлювальну функцію, але також впливає на атмосферу та стиль приміщення. Завдяки правильно підібраному освітленню, простір набуває неповторного клімату, а лампа. Astrifero. безсумнівно, задовольнить ці очікування. Ключові характеристики стельових ламп. Вирішуючи купити лампу, варто звернути увагу на кілька важливих елементів, які можуть суттєво вплинути на...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Altavola |
| Висота | 93cm мм |
| Глибина | 44cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Кількість джерел світла | 10 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 91cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 553 ₴



