Доставка зі складу 5-10 днів.
Rabalux Thabita plafon білий, хром. Люстри є невід'ємним елементом кожного інтер'єру, виконуючи як практичну, так і декоративну функцію. Правильно підібране стельове освітлення може суттєво вплинути на атмосферу приміщення, підкреслюючи його стиль і характер. Одним з таких унікальних продуктів є. Rabalux Thabita plafon білий, хром. Ця сучасна стеля є відмінним вибором для людей, які цінують елегантний дизайн і високу функціональність. Світлова ефективність. Rabalux Thabita. це стельова лампа, яка забезпечує ефективне і рівномірне освітлення завдяки вбудованому...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rabalux |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 40cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 11 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 35W |
| Марка | Rabalux |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Мoдель | Thabita |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Колірна температура | 4000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 100cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 966 ₴









