
Підвісний скляний світильник Zumaline Omi молекулярний біло-чорний (1196)
15 214 ₴
- В наявності
- Код: 166826597
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Zumaline Підвісна Лампа Скляна Omi Молекулярна Біла Чорна (1196). Підвісна лампа скляна Omi Молекулярна. від Zumaline. це елегантний елемент освітлення, який чудово вписується в сучасні інтер'єри. Її унікальний дизайн та функціональність роблять її ідеальним джерелом світла та стильним доповненням до будь-якого приміщення. Завдяки використанню високоякісних матеріалів та ефективних технологій, ця лампа поєднує естетику з практичністю, що робить її ідеальним вибором для людей, які цінують сучасні рішення. Енергоефективність. Лампа...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 55cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 55 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 5W, 30W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Omi |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 55cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 214 ₴



