Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski 11885 Лампа стельова Лінійні лампи Білий Їдальня Сучасний LED інтегрований LED IP20. ◾◾◾◾◾◾◾◾◾◾◾. Офіційний дистриб'ютор. – гарантія оригінального продукту. Пряма співпраця з виробником. – рекламації завжди на вашу користь. Експресова відправка. – 24 години до 3 днів. Приємне і професійне обслуговування клієнтів та консультації. Польська марка. – підтримуєте якість і польську марку. Пошкоджений продукт? Замінимо в більшості випадків без необхідності повернення! Пропонуємо повний сервіс гарантійний та післягарантійний в Україні. Предметом аукціону є оригінальний продукт українського виробника. У...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Виробник | Nowodvorski |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 115cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 39W |
| Марка | Nowodvorski Lighting |
| Матеріал | Сталь, пластик, алюміній |
| Мoдель | Lineo |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 40cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 432 ₴


