
Підвісний світильник Zuma Line Sarr чорний мат+золото Md25965B3Bgt
15 201 ₴
- В наявності
- Код: 188783416
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
ZUMA LINE Лампа підвісна декоративна LED 27W SAAR Скляні абажури Пульт. Презентуємо декоративну підвісну лампу SAAR Zuma Line, ідеальне поєднання сучасного дизайну та функціональності, що дозволяє створити неповторну атмосферу у вашому інтер'єрі. Ця стильна лампа вирізняється скляними абажурами, які додають елегантності, а їх чорний матовий колір чудово поєднується з додатковими золотими акцентами. Завдяки використаним матеріалам, лампа є надійним та естетичним рішенням для будь-якого приміщення. Лампа оснащена вбудованим джерелом світла LED потужністю 27W,...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3300К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 см |
| Ширина | 115 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 20см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 27W |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | Sarr |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 201 ₴





