
Підвісний світильник Nowodvorski Ceramic сірий/попелястий (11701)
16 432 ₴
- В наявності
- Код: 189746653
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Керамічна підвісна лампа CERAMIC 11701 LED 19W 3000K сірий білий в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Ceramic виготовлена з практичних і міцних...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 172 см |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 17 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 17 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Матеріал | Стекло |
| Мoдель | Ceramic |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 432 ₴

