
Підвісний світильник Maxlight Fayette 121см 20W 3000K чорний IP44 P0621
15 389 ₴
- В наявності
- Код: 188862616
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Светильник потолочный LED 18W Maxlight Fayette черный, стеклянный, 121x200 см. Познайте современный потолочный светильник LED Maxlight Fayette – элегантное сочетание функциональности и стильного дизайна, которое внесет в ваше пространство уникальную атмосферу. Этот подвесной светильник с впечатляющими размерами 121 x 200 см восхищает черной отделкой и стеклянным, прозрачным акцентом, которые придают ему неповторимый, современный характер. Светильник оснащен энергосберегающим, встроенным источником света LED мощностью 18W, обеспечивающим световой поток 1170lm и теплый цвет света 3000K, что делает пространство...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 91cm мм |
| Глибина | 12cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 200 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 20W |
| Матеріал | Склопластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, Індустріальний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 121cm мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 389 ₴




