
Плафон Italux Alessia чорний Led 32W 1760Lm 3000K 5280 850Rc Bk 3
18 199 ₴
- В наявності
- Код: 74328976
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Italux Alessia Чорний Плафон Led 32W 1760Lm 3000K 5280 850Rc Bk 3. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи не лише світло, але й стиль та елегантність. Однією з унікальних моделей є плафон Italux Alessia, який чудово підійде для різних приміщень, таких як вітальня, кухня, спальня чи коридор. Параметри світла. Italux Alessia - це LED плафон з максимальною потужністю лампи 32W, що забезпечує ефективний світловий потік на рівні 1760 люменів. Завдяки цьому лампа ефективно освітить навіть більші простори. Колір світла - теплий...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85cm мм |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 61 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 50W, 32W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | ALESSIA |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 61cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 199 ₴

