
Підвісний світильник Shilo Hiate Line LED 15,3W 990lm 3000K чорний 1844
15 469 ₴
- В наявності
- Код: 111217949
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа над острів Hiate 1844 Shilo LED 18W 3000K чорна металевий брусок в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також розслабить після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель HIATE виготовлена з практичних...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Shilo |
| Висота | 90cm мм |
| Глибина | 3,5cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 90 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 3W |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 90cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 469 ₴

