Доставка зі складу 5-10 днів.
Argon Żyrandol Safiano 6268. Argon Safiano 6268. це елегантна стельова лампа, яка поєднує в собі. класичний стиль. та функціональність, становлячи відмінне доповнення для різноманітних інтер'єрних рішень. Вірно підібраний продукт може значно вплинути на атмосферу в приміщенні та його функціональність. Ця лампа характеризується міцною конструкцією, виготовленою з. сталі. , що забезпечує довговічність і тривалість використання. Стиль і кольорова гама Argon Safiano 6268. Лампа доступна в двох елегантних кольорах: білому. та. чорному. , що робить її придатною для різних стилів...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76cm мм |
| Глибина | 49cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 49 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 15W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Safiano |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 49cm мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 561 ₴




