
Підвісний світильник Tk Lighting Estera коричневий бурштиновий (4340)
11 883 ₴
- В наявності
- Код: 160508526
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Tk Lighting Estera Лампа Підвісна Коричневий, Янтарний (4340). Лампа підвісна. Estera. від TK Lighting. це ідеальне рішення для людей, які прагнуть внести до свого інтер'єру. сучасний стиль. та елегантність. Завдяки поєднанню. коричневої. основи з. янтарним. абажуром, лампа не тільки освітить простір, але й стане його декоративним елементом. Це відмінний вибір для. вітальні. , який надасть характеру і затишку. Енергоефективність і клас енергетичної ефективності. Люстри, в тому числі модель. Estera. , це чудова опція для людей, які дбають про навколишнє середовище і економію...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90cm мм |
| Глибина | 116cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 27 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 6W |
| Марка | TK Lighting |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | Estera |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 27cm мм |
| Енергетичний клас | C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 883 ₴

