Доставка зі складу 5-10 днів.
Markslojd Lampa Ruben 3L Czarny. Люстри відіграють ключову роль в освітленні наших інтер'єрів, забезпечуючи не лише оптимальне світло, але й естетичний вигляд. Одним з видатних прикладів цієї категорії є Markslojd Lampa Ruben 3L Czarny, яка чудово поєднує в собі функціональність і сучасний дизайн. Ця люстра є ідеальним вибором для різних приміщень, таких як кухня, вітальня, спальня чи кабінет. Параметри світла. Люстра. Markslojd Ruben. оснащена трьома джерелами світла, що гарантує ефективне освітлення навіть більших...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 2700К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40cm мм |
| Глибина | 70cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 35W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 85cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 208 ₴






