Доставка зі складу 5-10 днів.
Quintiesse Plafon SOMERSET. Люстри відіграють ключову роль у щоденному освітленні наших інтер'єрів. Вони не тільки джерело світла, але й важливий декоративний елемент, який може надати характеру кожному приміщенню. Різноманітність доступних моделей дозволяє використовувати їх у різних кімнатах, від кухні, через вітальню, до спальні. Одним з видатних продуктів у цій категорії є Quintiesse Plafon SOMERSET. Параметри світла. Плафон SOMERSET оснащений одним джерелом світла, що підтримує лампочки потужністю до 60W. Завдяки цьому лампа ефективно...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Quintiesse |
| Висота | 31,8cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 32 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Мoдель | Somerset |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Стельові світильники |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 28cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 038 ₴





