
Підвісний світильник Maytoni Light Reflection Mod243Pl-L18Bk лінійний сучасний мінімалістичний чорний
15 562 ₴
- В наявності
- Код: 166827265
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Lampa Wisząca Light Reflection Mod243Pl-L18Bk. Лампа підвісна. Light Reflection. від. Maytoni. це ідеальне рішення для тих, хто шукає сучасне та мінімалістичне освітлення. Завдяки своєму елегантному дизайну та функціональності, стає не лише джерелом світла, але й важливим декоративним елементом в кожному інтер'єрі. Модель ця чудово підійде для спальні, створюючи приємну атмосферу, що сприяє релаксації. Енергоефективність та клас енергоефективності. Освітлення. Light Reflection. сумісне з. енергоощадними джерелами світла LED. , що...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 300cm мм |
| Глибина | 7cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Марка | Maytoni |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 98cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 562 ₴

