Доставка зі складу 5-10 днів.
Shilo Plafon Techniczny Nomi 3X2G11 Білий 7173. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, забезпечуючи не лише функціональність, але й естетику. Вони чудово підходять для різних приміщень, від віталень до офісів. Завдяки різноманітності доступних моделей кожен може знайти щось для себе. Світлова ефективність і джерела світла. Plafon Techniczny Nomi 3X2G11. це люстра з максимальною потужністю лампи 16W, що робить її ефективним джерелом світла. Завдяки. колірній температурі. від. 3000K до 4000K. , лампа забезпечує приємне і функціональне освітлення...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5cm мм |
| Глибина | 42cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 42 |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 16W |
| Марка | Shilo |
| Матеріал | Сталь, Метал, пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Плафоны |
| Колірна температура | 4000K, 3000K, 3300K |
| Цоколь | 2G11 |
| Ширина | 42cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 636 ₴


