
Підвісний світильник Italux Vailante 2xE27+4xE14 хром/білий PND-31221-6B-CH
16 312 ₴
- В наявності
- Код: 110554801
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
ITALUX - ПЛАФОН VAILANTE 2XE27+4XE14 - ХРОМ/БІЛИЙ. Технічні дані. Кількість джерел світла 6-точок. Тип джерела світла лампочка. Тип цоколя лампочки E14 + E27. Живлення 230 V. Клас захисту IP20. Макс. потужність окремої лампочки 4xE14 / 2xE27 - 5 W LED. Лампочки в комплекті немає. Можливість використання LED лампочок так. Довжина x ширина 115 см. Висота 110 см. Висота (без ланцюга, стійки, стельової чаші) 54 см. Можливість скорочення висоти так. Колір конструкції хром. Колір абажура білий. Захист джерела світла скло. Матеріал метал, скло
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 см |
| Ширина | 115 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 54см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 54 |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 5W |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | Vailante |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 312 ₴


