
Підвісний світильник Nowodvorski Ceramic Horizontal Led 22W скло 11700
19 109 ₴
- В наявності
- Код: 189779950
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа над острівцем CERAMIC 11700 LED 22W 3000K біла сірка в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення з легкістю впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також розслабить після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Ceramic виготовлена з практичних і міцних...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Матеріал каркасу | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 129cm мм |
| Глибина | 17cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 17 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | C |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 22W |
| Марка | Nowodvorski |
| Матеріал | Стекло |
| Мoдель | Ceramic |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 96cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 109 ₴






