Доставка зі складу 5-10 днів.
Aldex Tubo Лампа Підвісна 10-Прожекторна Біла 1072M. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм унікальний характер і функціональність. Завдяки різноманітним застосуванням, можуть використовуватися в різних приміщеннях, таких як вітальня, спальня, кухня чи їдальня. Aldex Tubo Лампа Підвісна 10-Прожекторна Біла 1072M. це ідеальний вибір для тих, хто шукає сучасне і елегантне освітлення. Ефективність і параметри світла. Лампа підвісна. Aldex Tubo. оснащена 10 джерелами світла, що гарантує відмінне освітлення навіть великих просторів. Завдяки...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aldex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 105cm мм |
| Глибина | 100cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 100 |
| Кількість джерел світла | 10 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Tubo |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 100cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 299 ₴





