Доставка зі складу 5-10 днів.
Trio HARPER (622910532). Стельовий світильник. Trio HARPER. це відмінний вибір для тих, хто прагне поєднати. сучасний дизайн. з функціональністю. Завдяки своїй естетиці та практичним рішенням, цей плафон ідеально впишеться в різноманітні інтер'єри, особливо на кухні. Пропонуючи. енергоефективне. освітлення, ця модель не тільки відповідає очікуванням користувачів, але й сприяє захисту навколишнього середовища. Енергоефективність і клас енергетичної ефективності. Стельовий світильник. Trio HARPER. це ідеальний вибір для тих, хто дбає про навколишнє середовище та хоче зменшити витрати...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TRIO LIGHTING |
| Висота | 7,5cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 44cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 42W |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 3000K, 6500K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 115cm мм |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 098 ₴


