Доставка зі складу 5-10 днів.
HAMPTON настільна лампа 1 плафон бежевий (золотий середина), прозорий (рифлений), латунь шліфована 1 x 15W (макс) Сучасне та елегантне преміум освітлення. Настільна лампа. Основні характеристики лампи. Елегантний дизайн, який підходить до будь-якого стилю інтер'єру. Виконана з міцних матеріалів, що забезпечують тривалу експлуатацію. Легкий монтаж та обслуговування, ідеально підходить для кожного користувача. Сучасний та позачасовий дизайн. Гарантія якості - кожен наш продукт проходить суворі тести якості. HAMPTON настільна лампа 1 плафон бежевий (золотий середина), прозорий (рифлений), латунь шліфована 1...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Настільна лампа |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 57cm мм |
| Глибина | 30cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Матеріал | Склотканина |
| Мoдель | Hampton |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 30cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 970 ₴






