Доставка зі складу 5-10 днів.
NOWODVORSKI 8023 SATELLITE L SILK GRAY ПЛАФОН ВЕЛИКИЙ СВІТЛИЙ СІРИЙ 78CM КРУГЛИЙ НА ЛАМПИ E27. Тип джерела світла: E27. Джерела світла: Змінні. Кількість світлових точок: 10. Кількість світлових секцій: 2. Включає джерело світла: Ні. Основний матеріал: Лакована сталь. Додатковий матеріал I: Пластик. Основний колір: Сірий. Додатковий колір I: Білий. Метод монтажу: Прямий монтаж. IP: IP20. Клас захисту: I. Кількість упаковок: 1. Макс потужність: 25W only LED. Висота упаковки: 18 см. Ширина упаковки: 85 см. Довжина упаковки: 85 см. Частота: 50/60 Hz. Напруга: ~220-230V...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Колір | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 78cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 16 |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 25W |
| Марка | Nowodvorski |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | SATELLITE silk grey L 8023 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Ванна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Ширина | 78cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 004 ₴



