
Плафон Lucide Olivia Ø40см 3xE27 чорний/димчастий 45101/40/65 451014065
16 540 ₴
- В наявності
- Код: 128727750
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
LUCIDE - ЛАМПА СТЕЛЕВА OLIVIA Ø40CM 3XE27 - ЧОРНИЙ/ДИМЛЕНИЙ. Стельові лампи є надзвичайно важливим елементом кожного інтер'єру, виконуючи не лише освітлювальну, але й декоративну функцію. Завдяки ним можна створити відповідну атмосферу в приміщенні та підкреслити його стиль. Одним з видатних продуктів цієї категорії є LUCIDE - ЛАМПА СТЕЛЕВА OLIVIA Ø40CM 3XE27 - ЧОРНИЙ/ДИМЛЕНИЙ, яка поєднує сучасний дизайн з високою функціональністю. Параметри світлові. Лампа стелева Olivia - це модель, яка забезпечує відмінне освітлення завдяки трьом джерелам світла. Підтримує лампочки о...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lucide |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 27cm мм |
| Глибина | 40cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 27 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 540 ₴

