Доставка зі складу 5-10 днів.
Elstead Provence PV/SP AB. Лампа. Elstead Provence PV/SP AB. це відмінний вибір для тих, хто шукає елегантне та функціональне освітлення. Її унікальний дизайн поєднує елементи сучасного та традиційного, що робить її ідеальною для різноманітних інтер'єрів. Завдяки міцному виконанню з металу та елегантному оздобленню в кольорі мідь, ця лампа не тільки освітить простір, але й стане його естетичним акцентом. Енергоефективність та клас енергоефективності. Модель. Elstead Provence PV/SP AB. характеризується. класом енергетичної ефективності A, що...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 28cm мм |
| Глибина | 44cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 37 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 100W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний, Традиційний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 37cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 246 ₴


